Открит урок с ученици от ОУ „Димчо Дебелянов“ – „ЗА БУКВИТЕ“

На 11 май учениците от I „а” и I „б” клас при ОУ „Димчо Дебелянов” гр. Ихтиман с кл. р-ли Кр. Илова и А. Попова отбелязаха своя празник за буквите в библиотеката на НЧ „Слънце-1879”, гр. Ихтиман.

Може да харесате още...